Η εταιρεία «Άριστον» είναι οικογενειακή μικρομεσαία επιχείρηση με 40 χρόνια πορείας στην αγορά, αντικείμενο της οποίας είναι η εμπορία και επεξεργασία ξηρών καρπών και αποξηραμένων φρούτων. Η επιχείρηση εδρεύει στη Νέα Όλυνθο Χαλκιδικής, σε ιδιόκτητες εγκαταστάσεις 1300 τ.μ, διατηρώντας ένα υποκατάστημα στα Νέα Μουδανιά με πωλήσεις χονδρικής- λιανικής.
Οι καρποί της καρδιάς σαςΟι καρποί της ζωής σαςΟι καρποί που σας αρέσουνΟι καρποί που αξίζουν
..από το 1972
Ξηροί καρποί ‘Το Άριστον’
από το 1972
![delimiter image](https://toariston.com/wp-content/uploads/2022/03/delim.png)
Υγιεινή και ασφάλεια
τροφίμων
![delimiter image](https://toariston.com/wp-content/uploads/2022/03/delim.png)
Η εταιρεία διαθέτει δίκτυο διανομών καλύπτοντας όλη τη Βόρειο Ελλάδα και είναι πιστοποιημένη με ISO 22000:2018 τηρώντας όλες τις προβλεπόμενες διαδικασίες για τη υγιεινή και ασφάλεια των τροφίμων.
Κατεβάστε το αρχείο
Η ιστορία μας τότε
και τώρα
![delimiter image](https://toariston.com/wp-content/uploads/2022/03/delim.png)
Η αρχή
![delimiter image](https://toariston.com/wp-content/uploads/2022/03/delim.png)
Ενίσχυση της τοπικής
οικονομίας
![delimiter image](https://toariston.com/wp-content/uploads/2022/03/delim.png)
Στα πρώτα μας
βήματα
![delimiter image](https://toariston.com/wp-content/uploads/2022/03/delim.png)
..και συνεχίζουμε
![delimiter image](https://toariston.com/wp-content/uploads/2022/03/delim.png)